CATERING

N eva Catering, 26 yıldır ilk günkü heyecan ve rakip olarak yalnız kendini gören bir markadır. Alanında deneyimli, eğitimli ve profesyonel mutfak ve servis ekiplerimiz ile en özel günlerinize fark katmayı başarıyoruz.

Firma Tanıtımlarında, Elçilik Resepsiyonlarında ve Kurum içi Toplantılarında tercih sebebi olan otelimiz, yıllardır deneyimlerini artırarak geliştirdiği NEVA CATERİNG firması ile sizleri ofislerinizde veya organizasyonu yapmak istediğiniz alanlarda da yalnız bırakmamaktadır. Her türlü ekipman ve personel desteği ile en iyi sunumlar için çalışmalarımızı her daim geliştiriyoruz.

Dilerseniz ana yemekli set menüler, lokmalık kokteyl menüler (ana yemekten zeytinyağlılara, kahvaltılıktan mezelere, tatlıdan hamur işlerine kadar hayal ettikleriniz), zengin açık büfe, pro-longe menülerimizden tercih edebilir veya şefimizle size özel tasarlanmış menüler oluşturabilirsiniz.

Düğün, nişan, kına gibi en özel davetleriniz için beraber destek aldığımız firmalarımız ile sizin hayalini kurduğunuz konseptlerden birini seçebilir veya farklı ve yenilikçi tasarımlarla istediğiniz konsepti yaratabilirsiniz. Organizasyonunuzun ilk karşılamadan son vedaya kadar davetlilerinizle paylaşmak istediğiniz her tat tarafımızca özenle sizler için hazırlanır.

ADRES

Esat cad. No: 32 Küçükesat
06660 Çankaya/ANKARA

TEL

+90 (312) 419 58 88

EMAIL

nevapalas@nevapalas.com.tr

NAKİT

ERKEN REZERVASYON

ONLINE ÖDEME

KREDİ KARTI